20 jan 2019

Doop- en belijdeniscatechese

De afgelopen maanden heeft een aantal mensen aangegeven dat ze nadenken over een doop of belijdenis in onze gemeente. Daarover zijn we natuurlijk verheugd en dankbaar! Omdat het ook om een aantal niet-Nederlands sprekende mensen gaat, ben ik aan het onderzoeken wat het beste traject is om hen te begeleiden naar hun doop of belijdenis. We werken toe naar de Paasmorgen.

Ook is het een tijd geleden dat er een belijdenisdienst heeft plaatsgevonden in onze gemeente. Daarom wil ik graag iedereen oproepen om na te denken over zo’n persoonlijke stap in geloof. Het is een stap in geloof en geen eindstation. We blijven allemaal leren in ons geloof en zoeken een weg met God door ons leven, met alle vragen en twijfels die daarbij horen! Juist een doop of belijdenis kan je helpen om deze stap in vertrouwen met God en de gemeenteleden te maken. Door de diversiteit in onze gemeente denken we erover na om twee groepen te starten. Eentje voor de niet-Nederlands sprekende gemeenteleden en eentje voor alle anderen die graag gedoopt willen worden en/of belijdenis willen doen.

Als je interesse hebt, laat het dan aan me weten via dominee@pg-dedrieklank.nl of spreek me een keertje aan!

ds. Jantine Veenhof

 
terug

Agenda

Kerkdienst (jeugddienst) en na afloop picknick in het Zuiderpark

zo 13 jul 2025 om 10.00 uur

Gebedsgroep

di 15 jul 2025 om 20:00 uur

WoensdagAvondKring (WAK)

wo 16 jul 2025 om 19:00 uur

Verduurzaming Marcuskerk


Na een lange periode van voorbereiding achter de schermen, is het zover: de verduurzaming van ons kerkgebouw is nu echt van start gegaan!

Contact

Predikant
Jantine Veenhof
T 070-406 1147

Marcuskerk
Jan Luykenlaan 92, Den Haag
T 070-388 6874
Vanaf 1 oktober 2024 geldt betaald parkeren in de hele wijk Moerwijk, tussen 18:00 en 24:00 uur.

Algemeen Nut Beogende Instelling (ANBI)
Protestantse Gemeente 's-Gravenhage
RSIN 81 40 79 313

Lid worden (inschrijfformulier)

> Contactpagina

×